OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL. 731 323 155 (ne sms)

Znovu začátečníkem

Teď jsme na startu – všichni

Většina z Vás už má s opalováním zkušenost. Takže víte, jakou délku opalování zvolit a v jakém solárku Vám to vyhovuje nejvíc.

 Ale teď je trochu jiná situace. Většina z Vás neměla možnost se opalovat podle toho, jak jste zvyklí. Hodně času stráveného doma, za zdmi bez toho, abyste aspoň sem tam prošli venku na sluníčku. Poslední dobou už to je naštěstí lepší, ale co si budeme namlouvat, pořád to není ono.

Co tedy teď s tím? Jak začít?

– Samozřejmě zlehka. Jako u všeho, kde byla dlouhá pauza.

Uvědomte si, že jste v bodě nula. V podstatě všichni. To tu snad ještě nikdy nebylo. Jste na startu a čeká Vás cesta. Čeká Vás cesta, ale ne závod, kdo bude opálený dřív a víc!

Opálení je proces

Opálení je proces – postupný proces. Když chcete dobrý výsledek, je potřeba na to myslet.

Když si chcete udělat hezký večer, taky do sebe neotočíte sedmičku červeného na ex, i když je kvalitní a máte ho moc rádi 🙂

A když chceme dobrý výsledek, musíme být trpěliví. Takže žádné „turbo“ na dvacet! Teda kdo se nemá rád, tak prosím… Ti rozumní uberou plyn a užijí si to.

Cože? Že jste netrpěliví? Že to potřebujete dohnat? I to lze, ale chce to rozumě. Takže ne tím, že si dáte jednorázovou nálož, až budete cítit, jak se Vám kůže škvaří :), ale rozložíte si „svou dávku :)“ na více návštěv. Je fakt mnohem lepší si dát 2 x týdně 8-10 minut, než to tam hned napálit a čekat, že to snad bude OK. Po těch prvních krátkých návštěvách si pleť vytvoří méně znatelný základ, který ale velmi dobře poslouží pro intenzivnější opalování, které pak o to déle vydrží.

 Pak už postup znáte. A kdo ne, dá pokec s obsluhou. Od toho tu přeci jsme.

Tak příjemný START 🙂

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.