OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL. 731 323 155 (ne sms)

Do solária kvůli opalování? Nenechte se mýlit!

Kvůli čemu tedy? Do solária se přeci chodí kvůli opálení. Nebo ne? Proč by tam jinak lidi chodili?

Možná vám to přijde divné, ale docela hodně klientů opravdu nechodí do solária kvůli tomu, aby měli krásně hnědou pokožku, ale ten důvod je někde jinde. Vlastně to není vůbec kvůli tomu, jak budou vypadat poté, až ze solárního studia odejdou, ale spíš je to o tom, co si užijí v tom soláriu, do kterého si lehnou, jaký z toho budou mít pocit, až se uvelebí a zmáčknou start …

Být sám je někdy k nezaplacení

Rozsvítí se všechny ty lampy, rozehřeje se lůžko a spustí se první tóny… Buď poslouchá hudbu nebo si ji ztiší a je vysloveně jen sám se sebou, se svými myšlenkami, pocity. Vnímá, jak se mu prohřívá tělo, jak ho to jemně pálí do obličeje. Ale opravdu jen jemně – navíc opalování obličeje je možné regulovat nebo úplně vypnout, takže si lze prohřívat jen tělo a vnímat, jak se celé uvolňuje, zbavuje stresu, doslova rozpouští… Zvlášť v sychravém období je taková intenzivní relaxace velice příjemná. Když máte zavřené oči, tak vnímáte to světlo, kterého je ten prostor v tu chvíli plný a vy se krásně nabíjíte pozitivní energií, protože to světlo a teplo skutečně vyvolává pozitivní pocity a vy si v tu chvíli můžete připadat tak, jak jste si připadali ještě před pár měsíci na dovolené, když jste na nic nemysleli. Když jste si užívali jen tu svou chvíli, která ať už byla jakkoli dlouhá, byla jen a jen vaše a vy jste si ji mohli vychutnávat a nikdo vás u toho nerušil. Víte, že tam jste jen vy, horké sluneční paprsky a vaše pocity. Krásné pocity. Absolutně žádné vyrušení. Ani to děcko, které vám přeběhlo okolo hlavy na pláži směrem k moři, tu nebude:). Můžete si být jisti, že tu budete jen vy sami a budete moct rozjímat tak, jako nikde jinde.

Prožitek, který s vámi zůstává

Samozřejmě to nemůže trvat hodinu. Za chvíli solárium zhasne. Ale i potom, co se vypne, vaše pocity zůstávají s vámi a můžou s vámi zůstávat nejen celý den, ale vybavíte si je i v dalších dnech. A TO je ten důvod, proč někteří lidé do solária chodí převážně v této době (psáno v listopadu, ale platí i jindy). Vůbec to není kvůli opálení, ale je to proto, aby se naladili a aby si dopřáli častěji pocit, který by si jinak mohli dopřát jen stěží.

Něco podobného můžete zažít i v sauně, ale na to si už musíte udělat víc času. A to bude asi hlavní důvod toho, proč lidé tak rádi chodí do solárií v době, kdy jsme všichni zahalení a opálení skoro není kde ukázat.

Nebuďte líní si něco užít

Možná se někomu z vás v tuto dobu nechce. Ráno se přinutíte vstát, odjet do práce, tam udělat, co je potřeba a pak zase honem domů splnit povinnosti, obstarat domácnost a tak dále. Vůbec se vám nechce chodit někam do sauny, do solárka … kamkoli, kde byste se museli svlékat, ženy navíc ještě odličovat, a tak si radši zalezete domů. A ten den je pak takový, jaký byl včera a předevčírem a to je velká škoda.

Někdy je potřeba vystoupit trochu z té své komfortní zóny a udělat něco malinko jinak. Udělejte to a budete překvapeni, jak hodně tím můžete získat. Jak málo je vlastně potřeba udělat pro to, abyste najednou prožili něco mnohem hezčího. Tady úplně stačí si říct – tak dobře, tak si teda odložím ty šaty, tak se teda odlíčím, lehnu si …. a pak … už jen uvidíte, jak to jede! Budete se cítit mnohem, mnohem líp. O hodně víc získáte, než kolik jste pro to museli udělat. Pak zjistíte, že to chcete znovu. Že si budete chtít znovu užít ten POCIT.

Má to i zdravotní benefity

Už nějakou dobu se ví, že takový odpolední šlofík je zdraví a vitalitě jen ku prospěchu. Doba, kterou strávíte v soláriu bývá obvykle 10-20 minut, což přesně odpovídá doporučené době odpočinku, kdy tělo i mysl báječně zregeneruje.

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.