OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL. 731 323 155 (ne sms)

Tak špatný nebo dobrý?

Jak se to vezme

Tak máme za sebou pěkně pitomej rok, co? No, jak se to vezme. Mohli jsme si odpočinout, přečíst to, na co „nebyl čas“, procházet se, dýchat, všímat si … stromů, oblohy, zvířat, lidí …

A nebo jsme mohli nadávat, jak je to blbé a pitomé, že nemůžeme tam, kam chceme a kdy chceme. A že nemůžeme dělat to, co chceme. Taky jsme někdy nemohli nechat lidi u nás relaxovat a pouštět jim naše sluníčko.

Blbej nápad

Tak jsem v té blbé náladě dostal blbý nápad – zjistit, kolik dnů jsme měli zavřeno a vůbec si udělat nějakou statistiku. No to bude děs!

A zjistil jsem, že jsme měli otevřeno asi 175 dnů. No z 365 to není moc. Vlastně polovina. A tak jsem si vzpomněl na poučku o poloplné sklenici a řekl jsem si, že se na to podívám i jinak.

No, a tak jsem zjistil, že nám vloni přibylo 69 nových klientů. To jsou dva noví klienti na každý týden, kdy bylo otevřeno. A to je dobrý!

To znamená,že i přes tu situaci, co byla, si nás pořád lidi umí najít. Takže za nás 2020 dobrý a do roku 2021 vítáme všech 69 nováčků a Vám stávajícím děkujeme za přízeň a slibujeme, že Vás budeme hřát, co to půjde 🙂

…takže dobrý

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.