OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL. 731 323 155 (ne sms)

Opálení tam, kde ho chcete

Jako u moře

Sice se na dovču jezdí celoročně, ale pořád platí, že nejvíc v létě. A taky platí, že ti, co jezdí v létě, tak přijíždějí hooodně opálení. A taky přejedení. Ale to nám v solárku neva 🙂 Asi si říkáte, proč nám vadí, že jezdíte od moře hodně opálení, že určitě proto, že pak nechodíte do solárka.

To ani ne, nám dělá vrásky něco jiného. A nemělo by to dělat vrásky nám, ale Vám. Protože obvyklý postup je takový, že asi tak měsíc po dovolené, si všimnete, že už Vám opáleníčko celkem vybledlo a že by chtělo s tím něco udělat. Tak přijdete a protože máte ještě v paměti žhnoucí slunko na pláži a víte, že něco vydržíte, tak si řeknete obsluze o pořádnou dávku. Obsluha vidí, že předopálení jste, tak Vás nijak neomezuje a Vy jdete na to. Stejně jako u moře.

Není to úplně jako u moře

Ale ono to není stejné, jako u moře. Jeden rozdíl tam u většiny z Vás je. Plavky. Ano, a tam, kde jste je měli, tak tam toho opálení obvykle moc není a to může být ten problém, protože jste si právě zvolili typ solária a délku opalování podle své opálené pokožky. A tady opravdu hrozí spálení a k tomu ještě na velmi intimních partiích. A to nechcete!

Řešení? Začněte s udržováním opálení pomalu a zpočátku choďte častěji. Když zvolíte typ solária pro neopálenou pokožku (alespoň pár prvních návštěv studia), nemůžete tím nic zkazit, ba naopak. Potom postupně přidávejte na délce opalování a využívejte typy solária pro předopálenou a potom pro opálenou pokožku.

Opálení tam, kde ho chcete

Takovým postupem dosáhnete pohodlně a bezpečně přesně takového opálení, jaké si přejete a TAM, KDE HO CHCETE 🙂

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.