RALLYE RALLYE RALLYE .... V PÁTEK OTEVŘENO DO 17:00, V SOBOTU ZAVŘENO ....RALLYE RALLYE RALLYE

Udržovat je snadnější

Mám teprve pár týdnů po dovolené, tak proč mám chodit do solárka? Zatím jsem krásně opálený (nebo opálená) a takhle mi to úplně stačí. Půjdu tam, až uvidím, že je to potřeba …

Takhle to dělá spousta z Vás. Užijete si dovolenou, na které nachytáte tolik bronzu, že kdybyste ho seškrábali, tak z něj uděláte sošku :). Energie máte tolik, že vzít do ruky žárovku, tak se rozsvítí … a pak … pak … přijedete domů a zapadnete do kolotoče obyčejných starostí. Na tom není nic, co by nebylo v pořádku. Načerpali jste energii a ta Vám nějakou dobu vydrží. I to opálení Vám nějakou dobu vydrží.

Většina z nás však dělá jednu chybu. Místo toho, abychom se snažili hladinu energie si udržet co nejvýše a každý den se o to přičinili dvouminutovou meditací ráno a dvouminutovou meditací večer, tak jedeme na 120% a až když cítíme, že baterky dochází, hledáme způsob, jak je dobít. A pak jdeme do fitka, kde se jednou za čtrnáct dnů zmordujeme, že další dva dny jsme K.O. a proto potom doháníme práci, co jsme nestihli a do toho fitka nenajdeme sílu zajít zase dřív jak za dva týdny a tak dokola.

Zkuste to změnit. A nebo to raději nezkoušejte. Změňte to!

Pusťte si večer místo seriálu nějakou příjemnou hudbu – meditační, relaxační, jakoukoli instrumentální a lehněte si na podlahu. A zhluboka dýchejte a u toho se uvolňujte, protahujte, uvolňujte. Myslete na něco příjemného. Nebo ještě lépe, nemyslete na NIC.

A když už na něco budete muset myslet, tak myslete na sebe, jak si právě tento okamžik užíváte. To je jeden za způsobů, jak si můžete vysokou hladinu energie udržet. Udržíte si ji tím, že to budete dělat pravidelně. Ne, až Vám bude ouvej. Je to jako když chcete na ohništi udržet horkou vodu v hrnci. Když je teplá a chcete ji přihřívat, stačí občas přihodit polínko. Jak ale necháte oheň vyhasnout, dá mnohem víc práce, aby se znovu rozhořel a mezi tím voda vychladne.

A co to má společného se solárkem? Je to úplně stejné. Taky je mnohem snadnější si hezkou barvu udržovat občasným opalováním v solárku, než udělat po dovolené dlouhou pauzu a pak v podstatě začínat znovu a snažit se vybledlé pokožce dodat alespoň nádech opálení.

Mějte krásné podzimní dny plné energie!      

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.