OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL. 731 323 155 (ne sms)

(Ne?)Výhody jednorázovek

Dnes to bude o velikosti O velikosti balení. Otázka totiž už dávno nezní, zda na opalování v soláriu použít krém, ale otázka je jaký krém to bude.

Co hraje roli

První, co vás asi napadne, je cena. A máte pravdu – prostě sáček vychází dráž. A je to celkem logické. Dvě deci vínka vás taky stojí víc, než když si objednáte celou lahev a tu sklenku si z ní nalijete. Něco samozřejmě stojí i ten obal, který ke všemu bohužel hned po použití končí v koši.

Je tu ale taky pár výhod, které by vás třeba nenapadly. Například …

Bez vyzkoušení to nejde

Líbí se vám krém, voní příjemně a chcete si ho koupit. Každý jsme ale jedinečný. Jak bude vonět v kontaktu s vaší pletí po opalovací kůře? Jak se vám bude roztírat? Jaký budete mít po jeho použití pocit? To dopředu nezjistíte. Tady je zrovna jednorázový krém dobré řešení. Když to bude fajn, tak si s radostí koupíte celou lahvičku nebo tubu. Když si nebudete jistý/á, prostě příště zkusíte jiný.

Málo místa

A co taková dovolená? Máte to na pláž kus cesty a už teď máte plnou náruč? Malý sáček s krémem se vejde vždy. To samozřejmě platí tehdy, když nejste na ostrém slunci první den a ještě nemáte sílu slunka odzkoušenou. Pak určitě použijte krém s faktorem(!) a ne krém bez faktoru. Jaký vybrat, se můžete dočíst zde v článku „Je SPF 50+ lepší než SPF 30+ ?“

100% jistota

Ale aby to nevypadalo, že preferujeme jednorázové sáčky, protože tak to opravdu není, tak ještě jeden důvod, který hovoří ve prospěch tuby nebo lahvičky (prostě balení okolo 250 – 300 ml). Tím důvodem je naše 100% garance. Ano, i na toto se garance 100% spokojenosti vztahuje!

Tak co? Malej nebo velkej? 🙂

Tagy:

CHCETE MÍT PŘEHLED O NOVINKÁCH?

Pokud nechcete zmeškat žádné naše novinky a plánované akce, vložte zde svůj e-mail. Jakmile bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.